NATO MULTIMEDIA ACCOUNT

Access NATO’s broadcast-quality video content free of charge

Register

Create an account

Create an account

Check your inbox and enter verification code

We have sent a verification code to your email address. . Enter the code to verify your account. This code will expire in 30 minutes.
Verification code

Didn't receive a code? Send new Code

You have successfully created your account

From now on you can download videos from our website

Subscribe to our newsletter

If you would also like to subscribe to the newsletter and receive our latest updates, click on the button below.

Reset password

Enter the email address you registered with and we will send you a code to reset your password.

Reset password
Check your inbox and enter verification code
We have sent a verification code to your email address. Enter the code to verify your account. This code will expire in 30 minutes.
Verification code

Didn't receive a code? Send new Code

Create a new password

The password must be at least 12 characters long, no spaces, include upper/lowercase letters, numbers and symbols.

Your password has been updated

Click the button to return to the page you were on and log in with your new password.

Засідання Військового комітету НАТО 14 жовтня 2019 року, на якому з брифінгом виступив генерал Джон Реймонд, командувач знову створеного Космічного командування США, було присвячене космосу.

Заступник голови Військового комітету НАТО генерал-лейтенант Скотт Кіндсфатер відкрив засідання, представивши підхід НАТО до космосу і пояснивши нову узгоджену космічну політику НАТО: «У червні цього року міністри оборони узгодили першу в історії космічну політику НАТО. Вони визнали, що космос є частиною нашого повсякденного життя і хоча він може використовуватись в мирних цілях, його також можуть використовувати для агресії. Супутники можуть бути піддані хакерським атакам, глушінню і оснащуватись зброєю. Протисупутникова зброя може завдавати шкоди комунікаціям. Тому необхідно, щоб ми були пильні і стійкі у космосі також».

Заступник голови потім передав слово генералові Джону Реймонду, командувачу Космічного командування США, який детально ознайомив з поточною діяльністю. США мали Космічне командування із 1985 до 2002 року, коли воно було розформоване. Командування було знову створене в серпні і зосередиться на захисті космічних об’єктів США і зміцненні військової присутності в космосі. «Космос став критично важливим середовищем для національної безпеки і економіки і вже не є спокійним простором. За допомогою цього Командування ми матимемо кращу інформацію про космос, тісніше співпрацюючи з нашими іноземними союзниками, з розвідувальними службами США і з комерційними компаніями. Наша мета полягає в стримуванні конфліктів, але нам потрібно бути готовими у разі неуспішного стримування»,  –  пояснив генерал Реймонд.  

Генерал-лейтенант Скотт Кіндсфатер на завершення засідання сказав: «НАТО не хоче мілітаризації космосу, ми говоримо про важливість форуму з обміну інформацією, покращання оперативної сумісності і забезпечення нашим місіям і операціям необхідної підтримки навіть у космосі».