From now on you can download videos from our website
If you would also like to subscribe to the newsletter and receive our latest updates, click on the button below.
Enter the email address you registered with and we will send you a code to reset your password.
Didn't receive a code? Send new Code
The password must be at least 12 characters long, no spaces, include upper/lowercase letters, numbers and symbols.
Click the button to return to the page you were on and log in with your new password.
Адмірал ВМС США перебрав на себе командування постійною військово-морською групою НАТО 1 (SNMG 1) від комодора Королівських данських ВМС. У понеділок, 14 січня 2019 року, на церемонії передачі повноважень в Копенгагені, контр-адмірал ВМС США Едуард Кешмен сказав: «Північна Атлантика – це міст , що зв’язує членів Альянсу, а не бар’єр, що їх розділяє. Цей зв'язок сьогодні міцніший і важливіший для нашої безпеки і нашого процвітання, ніж будь-коли раніше». Контр-адмірал Кешмен буде здійснювати командування групою з борту нового флагманського корабля ВМС США «Грейвли». На тій же самій церемонії коммандер Королівських військово-морських сил Данії Петер Крог взяв на себе командування постійною військово-морською групою мінної протидії НАТО (SNMCMG) 1, заступивши на цій посаді коммандера Бельгійських ВМС.
Постійні військово-морські сили НАТО інтегровані в Сили реагування НАТО і забезпечують Альянсу постійну присутність в морі. Ці багатонаціональні сили здійснюють регулярне патрулювання, проводять навчання і відвідують порти , працюють з партнерами і можуть бути швидко розгорнуті у разі напруження або кризи. Вони також надають підтримку силам Альянсу в Егейському морі, які перекривають маршрути нелегальної міграції між Грецією і Туреччиною.
Військово-морські сили НАТО складаються з чотирьох груп: постійних військово-морських груп 1 і 2, і постійних військово-морських груп мінної протидії 1 і 2.
SNMG1 складається зараз з американського флагманського корабля «Грейвли»і корабля ВМС Німеччини «Шпессарт». SNMG2 очолює голландський флагманський корабель «Евертсен» і канадський «Вілль де Кебек», в той час як егейську групу кораблів зі складу SNMG2 очолює німецький корабель «Бонн», до якого приєднались албанське судно «Лісус», грецькі судна «Марідакіс», «Миконіос» і «Полемістіс», та турецьке судно «Кумкале». SNMCMG1 зараз очолює данський флагманський корабель «Тетіс», до якого приєднався німецький «Ділленген»; а SNMCMG2 перебуває під німецьким командуванням з флагманським кораблем «Верра».